Justin Bieber: nabídka do muzikálu

15. října 2011 v 3:12 | Ev.a Dr.e.w Will.i.am

STARS: Justin Bieber: nabídka do muzikálu - foto


Zdroj: Isifa.com

Justin dostal zajímavou nabídku, a to zahrát si roli v muzikálu "Les Miserables".
"Les Miserables" - Bídníci, je muzikál, sklízející úspěchy po celém světě. Samozřejmě se hrál i u nás a někdo z vás se možná byl na jeho českou verzi podívat také v Praze.

Teď se bude "Les Miserables" uvádět v Kanadě, a jeho producent Cameron Mackintosh by na pódiu rád uvítal kanadského rodáka Justina Biebera jako Mariuse.
Cameron tuhle roli neobsazuje 'známou tváří' poprvé. Už dříve právě Mariuse nabídl Nicku Jonasovi v londýnské verzi.


Cameron prozradil: "Budeme mít kompletně celou kanadskou produkci. Muzikál bude mít premiéru při otevření Royal Alex v červenci 2012. Rád bych tam slyšel Justina Biebera zpívat 'Empty Chairs at Empty Tables'. Prosím, šiřte tohle světem, že by jsme byli víc než potěšení, kdyby roli přijal," vzkazuje.


Pro kanadské vystoupení se chystá přepracovaná verze muzikálu, který je inspirovaný stejnojmenným románem Victora Huga, s hudbou Claude-Michel Schonberga a Alaina Boublila. S novou verzí čeká na diváky i nová scéna a kulisy, které se inspirovaly obrazy samotného Victora Huga.

"Rozhodl jsem se přepracovat původní verzi, když jsem si spočítal, že se tenhle muzikál uvádí už 25 let!" prozradil Cameron. "Diváci vždycky chtějí něco nového a po 25 letech si to už zaslouží. Myslím, že se nám povedlo do téhle klasiky dostat čerstvý vítr, a také proto bychom chtěli vidět i na jevišti 'čerstvou krev'," vrátil se k přání, aby si v muzikálu zazpíval Justin Bieber.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 wicky1239 wicky1239 | Web | 5. listopadu 2011 v 23:27 | Reagovat

Ahoj :) prepáč že ťa s takýmto otravujem...je to posledné kolo SONB tak prosím ťa hlásni  za mňa tuto: http://gd-mcr-30stmsvet.blog.cz/1111/anketa-posledni-kolo-sonbu
som tam ako wicky1239 s My chemical romance
ďakujem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama